Odpadkový kôš Helpmation Oval 30l

Na triedený odpad
Objem
30 l

• , zakúpené v roboticky-vysavac.sk

Sú rýchly, odborní a ochotní.

• , zakúpené v drezyonline.sk

• Nefunkcny senzor, tovar som vratil

Tovar som vratil, neotvaral sa automaticky.

• , zakúpené v roboticky-vysavac.sk

Kôš mám asi tri roky, som s ním veľmi spokojná. Nedotýkať sa koša je hygienické a príjemné. Sáčok sa dá upraviť tak, že ho nevidno. Batérie vydržia veľmi dlho, možno aj vyše roka som ich tam mala.

obrý deň,
    ďakujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.sk/bezdotykove-odpadkove-kose a napísanie recenzie. Sme radi, že kôš slúži k Vašej plnej spokojnosti.

Výška
30 cm
Na triedený odpad
Objem
30 l

Bezdotykový kôš - Helpmation OVAL GYT 30-1 (30L): bezdotykový odpadkový kôš zaručuje maximálnu hygienu a jednoduchosť ovládania môžete mať plné ruky odpadkov, veko koša sa automaticky otvorí a po vhodení aj zavrie tento systém je veľmi hygienický a zaistí zníženie výskytu baktérií otváranie a zatváranie koša Helpmation je riadené chytrým čipom odolná konštrukcia odpadkových košov Helpmation z prvotriednej matnej nerezovej ocele opatrené ochranou proti odtlačkom prstov Fingerprint Proof ponúka moderný vzhľad, ľahké čistenie, ochranu proti korózii veko odpadkového koša je vyrobené z pevného ABS plastu kvalitné materiály zaručia dlhodobé používanie úspornú prevádzku odpadkového koša zaisťujú 3 kusy batérií typu LR20 / D, ktoré otvoria veko až 10 000-krát (pri použití kvalitných alkalických batérií) bezdotykové koše Helpmation sa vďaka modernému dizajnu a bezdotykovému prevedeniu hodia do domácnosti, kancelárie, lekárskej ordinácie, nemocnice, kozmetického salónu, reštaurácie, penziónu či hotelu

Parametre produktu: objem 30 litrov kôš vyrobený z matnej nerez ocele

Fingerprint proof ochrana proti odtlačku prstov možnosť manuálneho otvárania tlačidlami tiché otváranie a zatváranie veka veko riadené patentovaným čipom Helpmation poistný kruh na zabezpečenie odpadkového vreca jednoduchá výmena odpadkového vreca veko z ABS plastu

Ako funguje odpadkový kôš Helpmation: je to veľmi jednoduché a hygienické priblížite sa rukou do tesnej blízkosti senzora a veko sa samo počas 0,5 sek. otvorí veko zostane otvorené, kým sa ruka od senzora neoddiali akonáhle sa od senzoru vzdialite, až potom sa za 3 sekundy veko zavrie ovládanie je úplne bezdotykové na veku koša sú umiestnené tlačidlá pre ručné ovládanie veka, ak ho potrebujete mať dlhšiu dobu otvorené v zadnej časti veka je umiestnený hlavný vypínač ON / OFF pre možnosť úplného vypnutia veka

Technické parametre:

• objem: 30 litrov
  • rozmery: 55 x 35 x 30 cm
  • výška s otvoreným vekom: 74 cm
  • farba: matný nerez / čierna
  • napájanie batérie: 3 x LR20 / D (1,5 V) nie sú súčasťou balenia
  • výbava: poistný kruh, vypínač ON / OFF, tlačidlá OPEN / CLOSE, Fingerprint Proof, IR senzor, Smart chip Helpmation

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v roboticky-vysavac.sk

Sú rýchly, odborní a ochotní.

• , zakúpené v drezyonline.sk

• Nefunkcny senzor, tovar som vratil

Tovar som vratil, neotvaral sa automaticky.

• pohodlný, estetický

• , zakúpené v roboticky-vysavac.sk

• Velmi ocenite pri plnych rukach

roboticky-vysavac.sk (predajca)

ďakujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.sk/bezdotykove-kose-helpmation a napísanie recenzie. Sme radi, že kôš slúži k Vašej plnej spokojnosti.

• , zakúpené v roboticky-vysavac.sk

• Tichší chod pri otváraní veka oproti konkurenčným produktom. Senzor reaguje okamžite.

roboticky-vysavac.sk (predajca)

ďakujeme Vám za nákup u nás a napísanie recenzie. Sme radi, že kôš slúži k Vašej plnej spokojnosti.
    S pozdravom, https://www.roboticky-vysavac.sk/bezdotykove-kose-helpmation

• , zakúpené v kanpotreby.sk

super pomocník, nemusím ručne otvárať kôš - stačí len priložiť ruku na kôš cca 10 cm a "kamarát" už reaguje :)

• nič pozitívne, určite nekupovať !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • senzor reaguje max 5cmň, -sklanie
    • mechanizmus je plast - china
    • keď sa praskol v záruke tak ho len zalepili, -nevymenili
    • šmejd hodný 20€

Máme ho dva roky, už doslúžil, žena mi stále nadávala načo som to kúpil. Po záruke si mám kúpiť nový dekel ??? kamarát ma inú značku a tá le lepšia aj lacnejšia.
    Ludia čo ho chvália ho majú jeden deň, potom už pravdu nepovedia.

• , zakúpené v HEJ.sk

Spokojný