Odpadkový kôš Helpmation Deluxe GYT 30-5 30 l

Na triedený odpad
Objem
30 l

• , zakúpené v ROBOT WORLD

• - vonkajšia nádoba je tenučká - mimoriadne ľahko sa preliači (pri dotyku, prenášaní, posúvaní)

• Vzhľad

roboticky-vysavac.sk (predajca)

ďakujeme Vám za nákup u nás a napísanie recenzie. Sme radi, že kôš slúži k Vašej spokojnosti.
    S pozdravom,

• Není veĺkosť 20 l

roboticky-vysavac.sk (predajca)

ďakujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.sk/bezdotykove-odpadkove-kose a napísanie recenzie. Sme radi, že kôš slúži k Vašej spokojnosti.

S pozdravom, www.roboticky-vysavac.sk

bezdotykové
Na triedený odpad
Objem
30 l

Bezdotykový kôš - Helpmation DELUXE GYT30-5 (30L): bezdotykový odpadkový kôš Helpmation radu DELUXE s infračerveným senzorom a vekom z matnej nerez ocele prináša čistý a moderný dizajn do vašej domácnosti prémiová rada DELUXE je vybavená najnovším systémom otvárania veka Protect, ktorý zaručuje dlhú životnosť a odolnosť pri priložení ruky 25 cm nad infračervený senzor koša sa veko automaticky a veľmi ticho otvorí po vhodení odpadu sa veko samo zavrie koše Helpmation sa vyznačujú kvalitným spracovaním, úspornou prevádzkou a tichým systémom otvárania a zatvárania veka

Parametre produktu: 100% bezdotyková prevádzka zníži výskyt baktérií kôš vyrobený z leštenej matnej nerez ocele veko z matnej nerez ocele nový systém otvárania veka Protect

Fingerprint proof ochrana proti odtlačku prstov možnosť manuálneho otvárania tlačidlami tiché otváranie a zatváranie veka veko riadené patentovaným čipom Helpmation poistný kruh na zabezpečenie odpadkového vreca ergonomický dizajn pre ľahké vybratie vrecia objem 30 litrov

• , zakúpené v ROBOT WORLD

• Vzhľad

S pozdravom,

• Není veĺkosť 20 l

S pozdravom, www.roboticky-vysavac.sk

• , zakúpené v roboticky-vysavac.sk

• Splna moje poziadavky .Je tichy- elegantny a hlavne hygienicky.
    • Ziadna

Vrelo doporucujem aj napriek cene.Pred tym som mala inu znacku bezdotykového kosa ale bol hlucnejsi dokonca baterie boli na dve AA cize stale som musela menit baterie co ma dost hnevalo.Helpmation deluxe je lepsie spracovany v tom zmysle ze otvaraci vrhch kosa je z uslachtileho materialu a nie z umelej hmoty.Ta sa rychlejsie opotrebuje.Dokonca je ten material odolny voci otlackom.Takze ziadne stale prelestovanie.Za tuto chvalu mi dufam ze aj tolko vydrzi.Proste zatial poslucha.

roboticky-vysavac.sk (predajca)

ďakujeme Vám za nákup u nás a napísanie recenzie. Sme radi, že kôš slúži k Vašej plnej spokojnosti.
    S pozdravom, https://www.roboticky-vysavac.sk/bezdotykove-kose-helpmation

• , zakúpené v roboticky-vysavac.sk

• Perfektný pohlad s nerezovým vekom (pravda,keby nebolo poškodené).

Je to elegantný,perfektný kôš.

s nákupom som spokojná

• dokonalý :)