Odpadkový kôš Heidrun Althea 60 l

Objem
60 l

nedolieha veko, medzera cca 1 cm

• Slúžia do dnes.

• Vrchne veko sa mi zdalo prilis jemne, v takom zmysle, ze keby mi padlo z ruky, hned by sa podľa mna zlomilo.

Kos som vratil, zdal sa mi prilis velky, objednal som si mensi.

Výška
Hĺbka
33 cm
Objem
60 l

Odpadkový kôš je nevyhnutným pomocníkom v každej domácnosti alebo kancelárii. Na jeho výrobu poslúžil kvalitný materiál, konkrétne plast. Farba koša na odpad HEIDRUN je biela. Tento odpadkový kôš bude skvelým pomocníkom pri udržiavaní čistoty. Hlavné prednosti odpadkového koša HEIDRUN Althea Odpadkový kôš 60 l biela Pri výrobe tohto odpadkového koša HEIDRUN bol použitý kvalitný materiál, akým je plast Farba: biela Kôš na smeti HEIDRUN je nevyhnutným vybavením vašej domácnosti

nedolieha veko, medzera cca 1 cm

• Slúžia do dnes.

Kos som vratil, zdal sa mi prilis velky, objednal som si mensi.

S tovarom,dodaciou lehotou som spokojná.Pozitívne hodnotím rýchle vybavenie objednávky

• Super dodanie

• cena, velkosť, nádoba aj veko sú pomerne pevné

Potrebovali sme vedci kôš do kuchyne ale som to nie celkom dobre odhadla 60 l je moc

Veľký kôš, vyhovuje mi...

Tenký plastový pant-kolko vydrží?

• objem, cena