Odpadkový kôš DuFurt OK42X 42l

24 cm
Objem
42 l

• , zakúpené v L222

Kôš už jeden mám , tak som chcela ešte jeden.Super system,otvára a zatvára sám.PARÁDA.

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• Hygienické otváranie, viac izoluje pachy, odpadá problém pri plných rukách

Treba zvážiť umiestnenie koša, na frekventovanom mieste sa zbytočne otvára
    42 l je podľa mňa priveľký objem do domácnosti, v budúcnosti by som asi volil 30l.

• , zakúpené v InterStore.sk

Hĺbka
24 cm
Objem
42 l

Odpadkový kôš DuFurt OK42X s objemom 42 l a s automatickým bezdotykovým otváraním vám umožní hygienicky likvidovať odpadky.

Priblížením ruky pred infračervený pohybový senzor sa kôš automaticky otvorí a nemusíte sa ho vôbec dotknúť.

• , zakúpené v L222

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• Hygienické otváranie, viac izoluje pachy, odpadá problém pri plných rukách

Treba zvážiť umiestnenie koša, na frekventovanom mieste sa zbytočne otvára

• , zakúpené v InterStore.sk

• dobra výška, otváranie a zatváranie je super :) pekný vzhľad
    • som spokojná, spĺňa moje očakávanie, odporúčam, veľmi praktické,
  • , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• som spokojná,splňa moje očakávanie,
  • , zakúpené v SuperShop.sk

• Automatické ovládanie sam sa otvorí aj zatvorí. Pekny vzhľad. Dosť velky objem. Vhodný do každej kuchyne aj s malými deťmi budu radi hádzať odpadky do tohto kosa.
    • Ziadne
  • , zakúpené v SuperShop.sk

• Dobrá výška, funguje podľa očakávania

Som veľmi spokojná

• , zakúpené v OKAY.sk

• Odporúčam

• Perfektný.
    • Bez dotyku

Odporúčam
    veľmi praktické a hlavne čisté