Odpadkový kôš DuFurt OK30X 30l

Objem
30 l

• , zakúpené v InterStore.sk

• Spokojnost
    • Pri zatvarani dvierok trosku hlucnejsi. Privitala by som tichsie zatvaranie.
  • , zakúpené v lacne-nakupy.sk

Kupovala som to ako darček na Vianoce ja už taký mám. Výhoda je ,že pokiaľ mám niečo v rukach alebo špinavé ruky sám sa mi otvorí aj zatvorí.

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

s košom som spokojná. odporúčam

Hĺbka
24 cm
Objem
30 l

Odpadkový kôš DuFurt OK30X s automatickým bezdotykovým otváraním umožňuje hygienické likvidovanie odpadkov. Výborne sa hodí do kuchyne či kancelárie. Otvorenie koša bez dotyku je jednoduché. Stačí len priblížiť ruku pred infračervený pohybový senzor a kôš sa sám automaticky otvorí. Nemusíte sa ho tak vôbec dotknúť. Nádoba odpadkového koša DuFurt OK30X je vyrobená z brúseného nerezu a chváli sa objemom 30 l. Pomocou tlačidiel je možné kôš ovládať i manuálne. Napájanie je pomocou štyroch 1,5V batérií typu...

• , zakúpené v InterStore.sk

• Spokojnost
    • Pri zatvarani dvierok trosku hlucnejsi. Privitala by som tichsie zatvaranie.
  • , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

s košom som spokojná. odporúčam

• Je to výborná kúpa .kvalita a aj dobre vyzerá
  • , zakúpené v OKAY.sk

• S košom som spokojná.

Celkovo som spokojná.

• , zakúpené v OKAY.sk

• neotvára sa zbytočne pri prechode osoby vedľa neho
    • elegantný
    • dostatočná veľkosť pre 4 a viacčlennú rodinu, ktorá ale separuje
    • keďže veko je plastové, nepočuť kovové buchnutie pri zatvorení
    • odpadkové vrecia sa po naplnení a vyberaní netrhajú
    • senzor otvára veko iba na "pol škody"
    • veko sa úplne otvorí iba pri mechanic. open a manuál. otvorení
    • trochu hlučný, no nie moc

elegantný, nie lacný plastový dizajn
    pokroková technológia
    krásne ladí s nerezovými spotrebičmi v kuchyni