Odpadkový kôš Curver Flipbin 50 l

CURVER Odpadkový kôš Flipbin 50 l zelený Praktický odpadkový kôš Flipbin Curver v zelenej farbe. Trendy farby. Dva stupne otvorení veka. Pre drobnejšie odpad možno použiť...
Garantovaný nákup z ibreza.sk

Na sklade • 1 variant2,99 €93 % • 369 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantov4,9 €99 % • 1 317 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode3,9 €98 % • 11 828 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov4,2 €96 % • 577 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,99 €94 % • 11 143 recenziíĎalšie informácie

Kos je pekny,dostatocne velky

• , zakúpené v Kokiskashop.sk

Som spokojná s tovarom.

• , zakúpené v Obchodný dom Bojná

• takýto kôš s takou farbou sme dlho hľadali a bol v ponuke iba na vašej stránke

som rada že som navštívila vašu stránku

Na triedený odpad
Objem
50 l

CURVER Odpadkový kôš Flipbin 50 l zelený

Praktický odpadkový kôš Flipbin Curver v zelenej farbe. Trendy farby. Dva stupne otvorení veka. Pre drobnejšie odpad možno použiť prvý stupeň tzv malé otvorenie na 78 °, pre väčšie odpad veľké otvorenie na 100 °. Tento systém pomôže udržať veko čisté.

• Objem: 50 l

• nevím

Zaujímavá cena

• , zakúpené v HEJ.sk

• - rozmery, cena
    • - občas padne veko do koša

- kôš spĺňa účel a hlavne je taký veľký ako sme potrebovali, jediná nevýhoda, ktorá ale nebráni používaniu, že sa mi občas podarí pretočiť veko a to spadne do koša :D ale nie je to nič strašné. Celkovo sme s výrobkom spokojný. V minulosti sme mali podobný smetiak, ktorý bol 4x drahší než tento a bol oproti tomuto s veľmi nekvalitného plastu. Rozhodne môžem tento kôš len doporučiť.