Klarstein ekosystém 45 l

TOP 8 v kategórii Odpadkové koše

Klarstein ekosystém 45 l

Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Electronic Star

Na sklade • Viac variantov% Zľavový kódZdarma96 % • 11 510 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov% Zľavový kódZdarma96 % • 4 921 recenziíĎalšie informácie

Materiál

pedálové
Na triedený odpad
Objem
45 l

Klarstein ekosystém uprace hory odpadu a účinne podporuje recykláciu rôznych odpadových produktov. Konštrukcia smetného koša je vyrobená z nerezovej ocele a má plastový podstavec, šetriaci podlahy. Tri vyberateľné plastové nádoby s objemom 15 litrov umiestnia zvyškový odpad, organický odpad a žlté vrecká. Nádoby možno rýchlo a oddelene vyprázdniť pomocou praktického držadla. Odstraňovanie odpadu prebieha úplne pohodlne a hygienicky pomocou nášľapného mechanizmu s 3 pedálmi.

Najväčšie výhody:

• Nerezový nášľapný odpadkový kôš s celkovým objemom 45 litrov
  • Tri vyberateľné plastové nádoby s držadlami
  • Farebné označenie pre hygienické triedenie odpadu, šetrné k životnému prostrediu
  • Čierny plastový podstavec a tiež plastový kryt

Obsah zásielky:

• 1 x zariadenie
  • Manuál

• .

• Spĺňa to svoj účel veľmi praktické pekný dizajn

Pacil sa mi, vyhovovali mi rozmery, som spokojná

• Sympaticky design, stabilita
    • Nižší objem
    • Uško trochu zavadzia pri vyberaní sáčku

vkusný a praktický

• jednoduchá separácia

• Vyzor
  • , zakúpené v Andrea Shop

Ja by som skôr ocenil iné farby. Viac ako sklo skôr vyhadzujeme kovové obaly, alobal, tetrapak,... Takže miesto zelenej by som dal červenú farbu. Inak super.

• Praktický
    • Veľkosť akurát

Kôš hodnotím pozitívne, nerezová časť ak je "ocapkaná" od rúk stačí pretrieť vlhkou handrou a je ako nový! Nevidieť šmuhy. Spodná a vrchná časť sú plastové - uvidíme ako sa to časom osvedčí.
    Pre našu domácnosť bol veľmi potrebný a veľkostne vyhovuje. Nie je velikánsky, ale ani maličký. Akurát na vynášanie odpadu 1-2x do týždňa :) Záleží koľko toho vyprodukujete. Za mňa = odporúčam.

Spokojná p